15km od Centrum Poznania - Kórnik - Skrzynki - Poznańska 5d Pytania? Rezerwacje? zadzwoń 663 916 693

Generalna klasyfikacja cyklu turniejów „Rodan Four Super Series”sezon 2014/2015

Wyniki cyklu turnieju  „Rodan Four Super Series

Kategoria Biedronki

Lp. Imię i Nazwisko I
turniej
II turniej III turniej IV turniej Suma punktów (3 najlepsze turnieje)
1 Zuzia Worsztynowicz 24 pkt. 24 pkt. 24 pkt. 72 pkt.
2 Maksymilian Pietrzak 20 pkt. 20 pkt. 16 pkt. 56 pkt.
3 Mikołaj Nowakowski 12 pkt. 16 pkt. 24 pkt. 52 pkt.
4 Igor Rozmiarek 12 pkt. 12 pkt. 12 pkt. 20 pkt. 44 pkt.
5 Zosia Gucze 16 pkt. 12 pkt. 12 pkt. 40 pkt.
6 Julietta Van Dijk 20 pkt. 16 pkt. 36 pkt
7 Zosia Nowak 12 pkt. 12 pkt. 12 pkt. 12 pkt. 36 pkt.
8 Mateusz Latanowicza 16 pkt. 16 pkt. 32 pkt.
9 Marcel Kordus 6 pkt. 12 pkt. 12 pkt. 30 pkt.
10 Krzyś Mazurkiewicz 12 pkt. 16 pkt. 28 pkt.
11 Maciek Dachtera 12 pkt. 12 pkt. 24 pkt.
12 Kuba Gutkowski 16 pkt. 16 pkt.
13 Oliwia Młynarczyk 12 pkt.   12 pkt.
  Bruno Wochna 12 pkt. 12 pkt.
  Daria Adamska 12 pkt. 12 pkt.
  Malena Rozmiarek 12 pkt.   12 pkt.
  Tymon Halaburda 12 pkt. 12 pkt.
  Adam Fabiś 12 pkt. 12 pkt.
19 Julia Wochna 6 pkt.   6 pkt.
  Marcel Grygier 6 pkt.   6 pkt.

Kategoria Krasnalki 

Lp. Imię i Nazwisko I
turniej
II turniej III turniej IV turniej Suma punktów (3 najlepsze turnieje)
1 Ola Abram 20 pkt 24 pkt. 24 pkt. 20 pkt 68 pkt
2 Wiktoria Przygocka 12 pkt 16 pkt. 12 pkt. 12 pkt. 40 pkt.
3 Asia Nowak 20 pkt. 16 pkt. 36 pkt.
4 Lena Wachowiak 16 pkt 20 pkt. 36 pkt.
5 Roksana Bazanowska 16 pkt. 16 pkt. 32 pkt.
6 Marta Michalak 16 pkt. 12 pkt. 28 pkt.
7 Jula Urbaniak 24 pkt 24 pkt.
  Zuzia Worsztynowicz 24 pkt. 24 pkt.
8 Marysia Szymanderska 16 pkt 16 pkt.
  Jula Dąbrowska 16 pkt. 16 pkt.
10 Zosia Jakubowska 12 pkt. 12 pkt.

Kategoria Krasnale

Lp. Imię i Nazwisko I
turniej
II turniej III turniej IV turniej Suma punktów (3 najlepsze turnieje)
1 Piotr Michurski 12 pkt 24 pkt. 24 pkt. 24 pkt. 72 pkt.
2 Wiktor Smura 20 pkt 16 pkt. 20 pkt. 20 pkt. 60 pkt.
3 Mateusz Sawicki 12 pkt 20 pkt. 12 pkt. 12 pkt. 44 pkt.
4 Jan Bekris 6 pkt. 12 pkt. 16 pkt. 16 pkt. 44 pkt.
5 Mikołaj Nowak 16 pkt 16 pkt. 12 pkt. 44 pkt.
6 Kacper Maziarz 12 pkt 12 pkt. 16 pkt. 12 pkt. 40 pkt.
7 Michał Wycisk 12 pkt 12 pkt. 12 pkt. 36 pkt.
8 Maksym Kubiak 6 pkt. 12 pkt. 12 pkt. 30 pkt.
9 Michał Puk 12 pkt. 16 pkt. 28 pkt.
10 Oskar Ziółkowski 6 pkt. 6 pkt. 6 pkt. 12 pkt. 24 pkt.
11 Krzyś Adamczak 16 pkt 16 pkt.
12 Igor Kozłowski 6 pkt. 6 pkt.

Kategoria Skrzatki 

Lp. Imię i Nazwisko I turniej II turniej III turniej IV turniej Suma punktów (3 najlepsze turnieje)
1 Nadia Rozmiarek 20 pkt. 24 pkt. 24 pkt 24 pkt. 72 pkt.
2 Rozalia Halaburda 24 pkt. 20 pkt. 20 pkt. 64 pkt.
3 Nina Adamczak 16 pkt. 16 pkt. 16 pkt. 48 pkt.
4 Nina Sołowiej 16 pkt 16 pkt 12 pkt. 40 pkt.
5 Ania Dąbrowska 16 pkt. 16 pkt. 32 pkt.
6 Oliwia Forgacz 12 pkt. 12 pkt. 24 pkt.
7 Małgosia Szwejkowska 20 pkt. 20 pkt.
8 Jula Urbaniak 12 pkt. 12 pkt.
  Oliwia Węglarz 12 pkt. 12 pkt.

Kategoria Skrzaty

Lp. Imię i Nazwisko I
turniej
II turniej III turniej IV turniej Suma punktów (3 najlepsze turnieje)
1 Janek Abram 20 pkt 24 pkt. 16 pkt. 24 pkt. 68 pkt.
2 Mikołaj Grzana 12 pkt. 16 pkt. 24 pkt. 20 pkt. 60 pkt.
3 Krzyś Adamczak 16 pkt. 20 pkt. 20 pkt. 16 pkt. 56 pkt.
4 Bruno Grygier 16 pkt. 12 pkt. 12 pkt. 40 pkt.
  Bartek Ziółkowski 6 pkt. 12 pkt. 16 pkt. 12 pkt. 40 pkt.
6 Olek Rozmiarek 12 pkt. 12 pkt. 12 pkt. 12 pkt. 36 pkt.
  Szymon Puk 12 pkt. 12 pkt. 12 pkt. 36 pkt.
8 Nikodem Ostrowski 6 pkt. 16 pkt. 6 pkt. 28 pkt.
9 Maks Ratajczak 12 pkt. 12 pkt. 24 pkt.
  Szymon Potocki 12 pkt. 12 pkt. 24 pkt.
11 Szymon Stypczyński 16 pkt. 16 pkt.
12 Mikołaj Nowak 12 pkt. 12 pkt.
13 Kuba Frąckowiak 6 pkt. 6 pkt. 12 pkt.
  Bartek Urbaniak 6 pkt. 6 pkt. 12 pkt.
15 Szymon Kaźmierczak 6 pkt. 6 pkt.
16 Bartek Górski 6 pkt. 6 pkt.

Kategoria Młodziczki

Lp. Imię i Nazwisko I
turniej
II turniej III turniej IV turniej Suma punktów (3 najlepsze turnieje)
1 Natalia Kasprowicz 24 pkt 20 pkt. 24 pkt. 68 pkt.
2 Julia Tomyslak 16 pkt 24 pkt. 24 pkt 20 pkt. 68 pkt.
3 Martyna Murdza 12 pkt 16 pkt. 20 pkt. 16 pkt. 52 pkt.
4 Aleksandra Ordanik 20 pkt 20 pkt.
5 Julia Gorzelańczyk 16 pkt 16 pkt.
  Zuzia Szwejkowska 16 pkt. 16 pkt.
7 Maja Murdza 12 pkt 12 pkt.

Kategoria Młodzicy

Lp. Imię i Nazwisko I
turniej
II turniej III turniej IV turniej Suma punktów (3 najlepsze turnieje)
1 Nikodem Gill 24 pkt 24 pkt. 24 pkt. 24 pkt. 72 pkt.
2 Tomek Zawada 16 pkt 16 pkt. 20 pkt. 12 pkt. 52 pkt.
3 Wiktor Przygocki 16 pkt. 16 pkt. 16 pkt. 48 pkt.
4 Antek Urbański 12 pkt 12 pkt. 12 pkt. 16 pkt. 40 pkt.
5 Kuba Lewandowski 12 pkt 6 pkt. 12 pkt. 12 pkt. 36 pkt.
6 Maks Trąbka 12 pkt. 20 pkt. 32 pkt.
7 Michał Ratajczak 16 pkt 12 pkt. 28 pkt.
  Mateusz Dobrzański 16 pkt. 12 pkt. 28 pkt.
9 Mateusz Majewski 12 pkt 12 pkt. 24 pkt.
  Kuba Mroczyk 12 pkt 12 pkt. 24 pkt.
  Franek Maciejewski 12 pkt 12 pkt. 24 pkt.
12 Dawid Dalski 20 pkt. 20 pkt.
  Tomek Bednarek 20 pkt 20 pkt.
14 Kuba Cuprych 12 pkt. 12 pkt.
  Oskar Wochna 12 pkt. 12 pkt.

Kategoria Juniorki

Lp. Imię i Nazwisko I
turniej
II turniej III turniej IV turniej Suma punktów (3 najlepsze turnieje)
1 Dąbrówka Karmelita 24 pkt 20 pkt. 20 pkt. 24 pkt. 68 pkt.
2 Nina Ruszel 20 pkt 24 pkt. 24 pkt. 20 pkt. 68 pkt.
3 Melania Król 16pkt. 16 pkt. 32 pkt.
4 Melania Majewska 16 pkt 16 pkt.
5 Weronika Jagodzińska 16 pkt 16 pkt.

Kategoria Juniorzy

Lp. Imię i Nazwisko I
turniej
II turniej III turniej IV turniej Suma punktów (3 najlepsze turnieje)
1 Maciej Rogalka 20 pkt 24 pkt. 20 pkt 64 pkt.
2 Tomek Talarski 20 pkt. 24 pkt. 24 pkt. 64 pkt.
3 Adam Maziarz 16 pkt 16 pkt. 16 pkt. 48 pkt.
4 Szymon Szczot 16 pkt 20 pkt. 36 pkt.
5 Patryk Żmudziński 24 pkt 24 pkt.
             
             

 

Aktualności i oferty specjalne
prosto do Twojej skrzynki
Newsletter wysyłamy nie częściej niż 2 razy w miesiącu, a jeśli chcesz - zawsze możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link w newsletterze. Klikając ZAPISZ wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z ustawą.
© Hotel Rodan 2017
OK Używamy cookies między innymi w celach: gromadzenia statystyk oraz prawidłowego funkcjonowania serwisu. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą zapisywane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Galeria
Zamknij
Zarezerwuj pokój! Zadzwoń: +48 663 916 693
HOTEL: rezerwacja pokoi
+48 61 819 08 21, +48 663 916 693

BIZNES: konferencje i imprezy firmowe/wynajem sal
+48 885 885 527, +48 61 819 08 21

RESTAURACJA: rezerwacja stolików +48 61 819 08 22
catering: +48 794 955 724

TENIS: rezerwacja kortów/lekcje z trenerem
+48 61 819 08 21, +48 663 916 693

IMPREZY: wesela i imprezy okolicznościowe:
+48 885 885 527, +48 61 819 08 21